Ürün Teslimat Şartları
Sipariş Ettiğim Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
 
Monist.com.tr temsilcisi ya da ilgili kargo firması çalışanı tarafından size iletilen kargo paketinizi, teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz. Ürün Paketini teslim aldığınız anda kargo firmasının sorumluluğu ortadan kalkmaktadır. Bu yüzden taşıma esnasında hasara uğradığını düşündüğünüz bir paketi teslim almadan Monist.com.tr temsilcisi veya kargo firması çalışanına teslimat ile ilgili tutanak hazırlamasını isteyin.
 
 
Teslimatı yapan firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, paketi açarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız bulunmaktadır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Monist.com.tr ile temasa geçmeniz gerekir. Monist.com.tr en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.
 
 
Size teslim edilen ürünlerle ilgili herhangi bir probleminiz olduğu anda [email protected] adresinden elektronik posta yoluyla bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vereceğiz.
 
 
Teslimat süresi 2 ila 10 iş günü arasında değişmektedir.
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR