Güvenlik

Monist.com.tr ve Ziyaretçiler arasındaki Bilgi/Haberleşme Güvenliği

 

Monist.com.tr sipariş bölümlerinde site ile ziyaretçi arasındaki olan tüm haberleşmeler 256 bit SSL güvenlik standartında gerçekleşmektedir.

 

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara ulaştığınızda internet tarayıcınızın sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. Sitemizde bu koruma tekniği uluslararası güvenlik firması Verisign tarafından sağlanmaktadır.

 

Monist.com.tr ve Banka Arasındaki Haberleşme Güvenliği
Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Monist.com.tr'de bu güvence ile sizlere hizmetini sunar.

 

Kredi kartı bilgilerinin Monist.com.tr'den bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum kalitede güvenlik ile gerçekleşmektedir

 

Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak Monist.com.tr'de kullanılmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR