Yılbaşı parti ve davetleri için iyi bir fikir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aralık ayı itibariyle yeni yılı kutlamaya başlayacağız. Katılmamız gereken birçok parti, davet ve organizasyon olacak. İşten çıkıp yetişmeye çalışacağız, üzerimizi değiştirecek vakit bulamayacağız. “Çok şık”, “çok özenmiş”, “çok hazırlanmış” gibi görünmeden, göz alıcı, yeni, çarpıcı bir fikirle şaşırtmak isteyeceğiz. Peki ne giyeceğiz? Klasik olan tek parça elbiselere sığınmak, siyah ya da kırmızı renk, hiç değilse oje ya da rujda….Ne de olsa yılbaşı! Klişeleri bir kenara bırakalım. Biraz ışıltı gerek, sonra saten, ipek gibi, yumuşak dokuları, insanda dokunma hissi uyandıran kumaşlarla, kaşmir ve yünlerle buluşturmak gerek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maxi slip elbiselerin ya da ipek, saten, dantel, tül eteklerin üzerine giyilen oversize kazaklar, sweatshirtler, bele oturan krep yelekler, bol tüylü beyaz kaşmirler…Bugün gidin ve gardıropta asılı duran, düğünlere sadece bir kaç kez giydiğiniz gece elbisesine bir de bu gözle bakın, yardım isterseniz de Monist’e gelin. Party elbiselerini günlük hayat için birlikte yeniden yorumlayalım.

Monist ipek abiye elbise  ve krep yelek

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>