Bond kızlarının stili için sizi Monist’e bekliyoruz.

 

 

Geçtiğimiz hafta vizyona giren son James Bond filmi Spectre’ı izlediniz mi? Londra’dan Roma’ya oradan da Fas-Tanca’ya uzanan macera dolu yolculukta Daniel Craig’e Monica Bellucci ve Lea Seydoux eşlik ediyor. Bond kızları bir kez daha güzellikleri, karşı konulmaz cazibeleri, vücut tipleri ve moda kimlikleri dikkate alınarak yaratılmış stilleri ile hafızalara kazınmayı başarıyorlar.

Monica Bellucci, Güney İtalya’nın Katolik kadınları ile özdeşleşmiş siyah renkli elbiseler, dantel, kum saati vücuduna oturan dar kesimler, korsajlar ve seksapeli ile ön planda. Lea Seydoux ise kıvrımlı hatlarını özellikle Tanca’daki sahnelerde beyaz renkli kolonyel şıklığa teslim ediyor. Monica’nın siyah elbisesi ile Lea’nın beyaz bluzundaki detaylar film gösterime girmeden hatta çekilmeden çok önce Monist sonbahar-kış koleksiyonu için tasarlanmış ve üretilmiş elbise ve bluzlarda karşımıza çıkıyor.

Dantel, ipek dokular, transparan şeritler ve diğer tüm romantik/ feminen detaylar ile Bond kızlarına özgü bir şıklık için sizi Monist mağazasında bekliyoruz.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>