Ofis stili için anahtar kod: Power Dressing

Günün büyük bir kısmını ofiste ya da çalışma arkadaşlarımızla birlikte geçiriyoruz. Gardırobumuzda, stilimizde profesyonel hayatımızın ve kariyerimizin etkisi büyük. Her sektörün ve sektörlerdeki çeşitli kurumların kıyafet kodları değişkenlik gösterse de kariyer için giyinmek, giydiklerimizle başarılı, etkin, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi algısını yaratmak mümkün.

Dünyanın en çok izlenen TV dizilerinden, ülkemizde de gösterilen House of Cards’ın kadın karakteri Claire Underwood stiliyle Power Dressing’in ne anlama geldiğinin yanıtını veriyor.

Omuz ve belhattını ortaya çıkaran elbiseleri, güçlü dış giyim parçaları, otoritesi yüksek kayık yaka ve kare yaka formları, klasik stilettoları, gömlekleri, sert formlu çantaları ile iş dünyasında ve küresel firmalarda kişisel imajıyla öne çıkmak, fark yaratmak isteyenlere ilham veriyor. 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>