Evimiz yılbaşına hazır mı?

Çam ağacı süsleyerek, ev dekorasyonunda küçük detaylarla yeni yıla hazırlanıyoruz. Şömine çorapları, çelenk formlu kapı süsleri, yılbaşı gecesi kullanmayı planladığınız sofra takımları, örtüler, masada kullanabileceğiniz dekoratif mumlar bunlardan bazıları.

İçinde çikolatalardan, bisküvilere, şampanya, şarap, peynir gibi şarküteri grubundan özel seçimlere birçok ürünün yer aldığı yeni yıl sepetlerini de unutmamalı.


John Lewis Christmas Hamper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geride uzun ve yorucu bir yılı bırakırken yeni bir tanesi için umutlanmak, güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Biraz ışıltı, kırmızının gücü ve sıcaklığı, hediye paketleri, fiyonklar, damağımızda iz bırakan yoğun tatlar, sürprizler ve heyecan, hepsi bizim için! Sadece yılbaşı gecesini evde geçirecek olanlar değil, son 15 günlük süreçte kendini, ailesini, sevdiklerini yeni yıla hazırlayan tüm hanımların evlerinde küçük dokunuşlar “yeni”olan için sabırsızlandırmaya yetiyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>